У Гельсінкі пройшла виставка стартапів Slush

Сучасні смартфони – це дедалі менше просто засіб зв‘язку і дедалі більше – посередник між нами та товарами і послугами: онлайн магазинами, курсами, медичним доглядом, тощо. Увесь потенціал додатків для смартфонів показала виставка стартапів Slush у Гельсінкі.

Роланд Манторп, редактор журналу Wired:

“Додатки для смартфонів – дуже цінна річ для стартапів, бо вони наче обіцяють: “Ваш продукт може потрапити на кожен смартфон у світі”. Звичайно, в реальності це працює не завжди так. Подумайте, скільки додатків ви насправді використовуєте на своєму телефоні? Може п‘ять чи трохи більше? Тож потрапити у цей короткий перелік новій програмі дуже складно, але якщо вдасться – це великий успіх”.

Для перемоги у цьому змаганні гумор стає великим бонусом. Додаток на ім‘я Yousician (за аналогією з Youtube) перетворює нудне навчання музиці на захопливу комп‘ютерну гру.

Олена Зозуля, стартап Yousician:

“Він заохочує вас. Це грайливий спосіб опанувати музичний інструмент. Він одразу оцінює вашу гру, можна стежити за власним прогресом, він показує наскільки добре у вас виходить, він допомагає усе контролювати. А найголовніше – ви отримуєте від процесу задоволення з першої ж ноти”.

Інший додаток використовує принцип доповненої реальності, щоб показати як елементи меблів виглядатимуть у вашому інтер‘єрі. Його презентує Нікклас Слотт:

“Люди йдуть до магазинів, обирають товари, і постає запитання: “А чи підійде той чи інший предмет за габаритами?”. Приміщення магазинів часто величезні, і це трохи викривлює масштаб, тому для багатьох людей складно уявити, як продукт виглядатиме вдома. Саме із цим ми намагаємося допомогти”.

Виставка Slush StartUp тривала з 30 листопада по 1 грудня. Наступного року вона повториться у той самий час.

Джерело: http://ua.euronews.com/2016/12/05/slush-in-helsinki-shows-how-to-empower-smartphones

smartphones

Leave a Reply